Z radością informujemy że nasza biblioteka otrzymała Nagrodę im. Kierbedziów dla Bibliotekarzy i Bibliotek Mazowsza w kategorii „Działalność kulturalna za rok 2020.
 
Zostaliśmy wyróżnieni za organizację Rodzinnej Gry Miejskiej „Rok 1920,  wystawę, publikację i cykl spotkań dotyczących historii Wesołej oraz budowy Traktu Brzeskiego, akcję Czytanie uskrzydla, realizowaną wspólnie z Mimbres – Pracownia Ceramiki, a także inicjatywy on-line takie jak Internetowy Wieczór Bajek i spotkanie autorskie z Izabelą Antosiewicz. Realizacja tych działań była możliwa dzięki zaangażowaniu całej załogi ze wszystkich placówek w dzielnicy Wesoła! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to wyróżnienie i zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości z okazji Dnia Kierbedziów (23:27-25:30)!
 
 
Nagroda im. Kierbedziów została ustanowiona przez Bibliotekę Publiczną m.st. Warszawy na cześć fundatorów jej zabytkowej siedziby. Jest przyznawana od 2005 roku, w celu wspierania inicjatyw związanych z rozwojem placówek bibliotecznych Warszawy i Mazowsza.
 

Źródło: www.koszykowa.pl