W sobotnie popołudnie 19 września spotkaliśmy się na pikniku „Czytanie uskrzydla” w Bibliotece w Zielonej. Podczas pikniku odbyło się uroczyste odsłonięcie ceramicznych skrzydeł, złożonych z maleńkich książeczek. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Dorota Łasisz z Pracowni Ceramiki Mimbres.

Pogoda nam dopisała, a na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Wśród nich: Koło Fortuny z loterią fantową, Foto-budka, Warsztaty Modowe oraz bańki mydlane. Wszyscy chętni mogli porozmawiać z obecnymi na pikniku pisarzami i otrzymać autograf.

Dziękujemy mieszkańcom Wesołej, którzy tak licznie przybyli na piknik „Czytanie uskrzydla” oraz autorom książek:  Agnieszce Jeż, Agnieszce Lis, Katarzynie Bulicz-Kasprzak oraz Markowi Łasiszowi!

Dziękujemy Dorocie Łasisz i wszystkim uczestnikom warsztatów w Pracowni Ceramiki Mimbres za wspaniałe skrzydła, które ozdobiły naszą bibliotekę!

Skrzydła prezentują się wspaniale. Czekają na Was na elewacji budynku Filii nr 2 w Zielonej.
Zapraszamy do oglądania i robienia pamiątkowych fotografii!