zamek - przed i po

„Budujemy zamek” – praca wre – powstają wieże i wieżyczki, imponujące bramy, balkony, mroczne komnaty pełne duchów oraz smocze jamy… Działamy w duchu „zero waste” wykorzystując niepotrzebne pudełka, tekturki i rolki po papierze. Zastępy małych budowniczych oraz konstruktorów dzielnie pracują tworząc dwumetrową, niesamowitą konstrukcję pełną tajemniczych zakamarków oraz oryginalnych detali architektonicznych.

Imponujące zamczysko będzie można oglądać w bibliotece w Zielonej do końca wakacji. W sierpniu zapraszamy do wspólnej pracy nad kolorową rafą koralową. W każdy poniedziałek i wtorek – między 15.00 a 18.00 odbywają się warsztaty plastyczne, na które serdecznie zapraszamy – można do nas dołączyć spontanicznie – nie prowadzimy zapisów! Więcej informacji pod numerem: 785 502 029.