26 marca w Bibliotece w Zielonej odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne. Dzieci tworzyły pisanki techniką serwetkową, która wymaga sporo precyzji i cierpliwości. Chętnych do nauki nie brakowało, a w tworzenie pisanek zaangażowali się młodsi i starsi artyści. Efekty ich pracy możecie podziwiać na zdjęciach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!  
  Zapraszamy na wielkanocne warsztaty plastyczne w Bibliotece w Zielonej! Podczas spotkania będziemy tworzyć pisanki, korzystając z papierowych serwetek. Spotykamy się we wtorek 26 marca w godzinach 16:00-18:00. Prosimy o zapisy telefoniczne pod numerem: 785 502 029 Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7+.
Zapraszamy na JESIENNE WARSZTATY plastyczne do Biblioteki w Zielonej! Będziemy robić ludziki, koniki i różne cudaczki z kasztanów, żołędzi, suchych kwiatów i liści. Spotykamy się w poniedziałek 17-tego i wtorek 18-tego października w godzinach 14:00-16:00. Można dołączyć w dowolnym momencie. Bez zapisów. Wstęp wolny. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7+ Więcej informacji pod…