Zapraszamy na prezentację twórczości prof. Jerzego Nowosielskiego w kościele i kaplicy!

Prelekcja – Łukasz Hajduczenia – absolwent Prawosławnego Seminarium Duchownego w Warszawie, Wydziału Wokalnego Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina w Warszawie, Wydziału Wokalnego Guildall School of Music and Drama w Londynie, doktorant Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej oraz wydziału Artes Liberales UW, badacz sztuki i muzyki cerkiewnej.

Termin: 5 listopada (niedziela) 2023 g. 14.00

Miejsce: Parafia Opatrzności Bożej, ul. Piotra Skargi 2, 05-075 Warszawa Wesoła

Dla uczestników spotkań mamy publikację Zofii Łukomskiej-Chojeckiej ,,Jerzy Nowosielski w Wesołej: przewodnik po kościele i kaplicy parafii pw. Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu “Rok Jerzego Nowosielskiego w Wesołej”.

Organizatorzy: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy,
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej, Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Współorganizator: Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego