Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 oraz Biblioteka Publiczna w Wesołej zapraszają rodziców na cykl warsztatów: „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?”.
Warsztaty przeznaczone są dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Celem warsztatów jest wspieranie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, wymiana doświadczeń, budowanie poczucia wzajemnej bliskości i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku. Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanego pedagoga i psychologa w oparciu o cykl książek A. Faber i E. Mazlish pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały.

Na cykl warsztatów składa się 10 spotkań, raz w tygodniu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Gdzie: Biblioteka w Zielonej, ul. Podleśna 38.

Kiedy: poniedziałki w godz. 17:00-20:30. Zajęcia będą prowadzone od 24 lutego do 4 maja 2020 r.

Zapisy: do 7 lutego pod numerem telefonu 22 760 03 87 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00). Ilość miejsc ograniczona.