E-booki można wypożyczyć nie wychodząc z domu. Kody dostępu do Legimi można otrzymać drogą mailową i telefoniczną w godzinach 9.00-15.00 (tel. 22 773 40 08).

Prawo do bezpłatnego korzystania z e-booków ma Czytelnik Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła, który legitymuje się Kartą Biblioteczną oraz aktywnie wypożycza zbiory. Czytelnik, na podstawie Karty Bibliotecznej, otrzymuje pierwszy kod dostępu w jednej z placówek Biblioteki.
Następnie należy zarejestrować się (założyć konto) w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/mazowieckie podając kod otrzymany w Bibliotece.
Po założeniu konta Czytelnik pobiera darmową aplikację Legimi. Aplikacja Legimi jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, wybrane e-czytniki, smartfony) i systemach operacyjnych: iOS, Android, Windows.
Czytelnik otrzymuje nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacji Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Więcej informacji w regulaminie:

Regulamin korzystania z e-booków Legimi w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy

Zapraszamy!