Zapraszamy do udziału w Konkursie dla moli książkowych “50 książek na 50-lecie Wesołej”!

Regulamin

1. Organizatorem i fundatorem nagród Konkursu dla moli książkowych „50 książek na 50-lecie Wesołej” jest Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st.
  2. Konkurs rozpoczyna się 18.02.2019 r. i trwać będzie do 28.02.2020 r.
  3. Celem konkursu jest promocja książki i czytelnictwa oraz zainteresowanie Czytelników literaturą z różnych działów, poznanie nowych autorów.
  4. Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach:
    a. dzieci i młodzież (3-16),
    b. młodzież i dorośli (16+).
  5. Warunki uczestnictwa:
    a. posiadanie karty bibliotecznej BP Wesoła,
    b. uczestnik konkursu otrzymuje od bibliotekarza kartę konkursową,
    którą zapełnia 50 tytułami i nazwiskami autorów przeczytanych książek (także audiobooków),
    c. książki i audiobooki powinny pochodzić ze zbiorów bibliotek publicznych
    w Wesołej,
    d. zwrot przeczytanej książki (audiobooka) bibliotekarz potwierdza pieczątką w uzupełnionym polu. Bibliotekarz może zapytać „O czym była ta książka?
    e. każdy tytuł może być wpisany na karcie tylko raz.
    f. po zapełnieniu karty konkursowej i zebraniu wszystkich pieczątek należy wypełnić kupon konkursowy, oddać kartę i formularz zgłoszeniowy w dowolnej bibliotece w Wesołej.
  6. Wyłonienie po 10 laureatów z każdej kategorii konkursu nastąpi w drodze losowania w terminie podanym przez Organizatora.
  7. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie internetowej Biblioteki bibliotekawesola.pl i Facebooku.