Dołącz do bezpłatnej Letniej Szkoły dla Edukatorek i Edukatorów w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Czekają na Ciebie inspirujące warsztaty, nowe znajomości i mnóstwo wiedzy. Zapisz się do 10 lipca!

ze strony Muzeum:

🌞 „Letnia szkoła dla edukatorek i edukatorów” to intensywny, wakacyjny kurs przeznaczony dla początkujących edukatorek i edukatorów, którzy są zainteresowani działaniami w polu sztuki współczesnej.
👩‍🎓 Przygotowaliśmy 35 godzin warsztatów, wykładów, spotkań, działań i inspiracji, skondensowanych w jednym sierpniowym tygodniu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni specjaliści i specjalistki – edukatorki, nauczycielki, kuratorzy, artyści oraz specjaliści ds. dostępności. Pokażemy metody i narzędzia pracy ze sztuką współczesną oraz sposoby dostosowania zajęć edukacyjnych do różnorodnych potrzeb odbiorców.
📜 Po zakończeniu kursu każda uczestniczka i uczestnik będzie mieć okazję opracować własny scenariusz zajęć przy wsparciu doświadczonej edukatorki i przeprowadzić zajęcia dla wybranej grupy w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Każda osoba, która ukończy kurs, otrzyma certyfikat uczestnictwa.
👩‍🎓 Kurs adresowany jest do studentów i studentek kierunków humanistycznych, artystycznych i pedagogicznych oraz absolwentów i absolwentek, którzy ukończyli takie studia w latach 2022-2024.