Biuro Kultury Urzędu m.st. Warszawy, Warszawskie Obserwatorium Kultury i Centrum Sztuki Włączającej zapraszają na III spotkanie sieciujące.
Czas i miejsce :
27 czerwca (czwartek) w godz.: 11:00-15:30
Centrum Sztuki Włączającej/Teatr 21
ul. Skoczylasa 10/12
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca
Zapisy: https://forms.office.com/e/h5RBybjTPx
Zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.
Spotkanie poświęcone będzie rozmowie o badaniu – diagnozach i ewaluacjach – działalności w polu edukacji kulturalnej.
Jak uczymy się w instytucjach? Do czego przydaje się badanie edukacji kulturalnej? Jak sprawić, żeby badania pomagały nam w pracy, zamiast ją komplikować? Czego możemy nauczyć się z sukcesów (i trudności) innych instytucji?
Te i inne kwestie poruszymy podczas spotkania.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: edukacjakulturalna@um.warszawa.pl
**
Celem cyklu spotkań sieciujących jest integracja praktyczek i praktyków edukacji kulturalnej wokół różnorodnych tematów obecnych w naszej pracy. To szansa na poznanie się, podzielenie doświadczeniami oraz wzbogacenie o inspiracje. Formuła spotkań, skupionych zawsze wokół jednego tematu, zakłada m.in. wizytę studyjną w instytucji kultury, czas na dyskusję osób uczestniczących oraz wykład ekspercki. Pierwsze spotkanie sieciujące poświęcone było szeroko pojmowanym różnorodnym potrzebom i odbyło się w Teatrze Guliwer, drugie spotkanie sieciujące poświęcone było nowym publicznościom i odbyło się w Ośrodku Kultury Ochoty.