27 lutego br. odbyła się uroczystość wręczenia tytułów i wyróżnień Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy za szczególne osiągnięcia i działania w 2023 roku dla osób i organizacji, które angażują się w życie dzielnicy.

W obszarze PROMOCJI DZIELNICY WESOŁA w podkategorii „WYDARZENIE ROKU 2023” wyróżnienie otrzymała Justyna Kwiatkowska z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy za szczególne zaangażowanie w działania nad projektem ”Rok Jerzego Nowosielskiego w Wesołej”. Wiele osób przyczyniło się swoją pracą do sukcesu tego projektu.

Pozostałe osoby wyróżnione w tej podkategorii to: Monika Cichy z Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Beata Kozyra-Paulska oraz Alicja Paleta-Bugaj.

Tytuł honorowy Wybitny Człowiek Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy za całokształt działań przyznano m.in. o. Adamowi Strojnemu – proboszczowi Parafii Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Fot. Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy