GRA “UWAGA NA KORZENIE”
Zapraszamy do wspólnej zabawy inspirowanej projektem „Uwaga na korzenie”. Jeśli chcesz wziąć udział w grze odwiedź
3 dowolne miejsca biorące udział w projekcie i wykonaj przypisane do nich  zadania.
Lista miejsc wraz z opisem zadań  GRA W KORZENIE
lub zeskanuj kod Qr z ulotki dostępnej w naszych placówkach bibliotecznych.
Po zrealizowaniu zadań zgłoś się do  Biblioteki Publicznej przy ul. 1 Praskiego Pułku 31 i odbierz nagrodę!
 Czekają na Was zestawy do samodzielnej uprawy  lawendy, pomidorków koktajlowych, kocimiętki, papryki oraz bazylii. Uwaga – liczba zestawów jest limitowana!
 Gra nie ma ograniczeń wiekowych. Bawić można się z nami przez całą jesień, do wyczerpania puli nagród. Zadania można realizować w dowolnym momencie i kolejności.
—————-

Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu OCHOTNICY WARSZAWSCY.