Autorka wystawy Monika Łuńska-Skibniewska i prowadząca spotkanie Małgorzata Lewndowska-Zych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy fotograficznej „Tolerancja”, który odbył się 26 października 2023 roku w Filii nr 2 w Zielonej!

Autorką zdjęć jest Monika Łuńska-Skibniewska fotografująca pod pseudonimem MOKAJA_photography.

TOLERANCJA to pięć sesji zdjęciowych inscenizujących relacje między osobą narodowości polskiej a osobą z innego kraju. Każda sesja utrzymana jest w innej kolorystyce – wszystkie razem składają się na intrygujący obraz, który skłania do samodzielnego przemyślenia, odczucia i zdefiniowania pojęcia tolerancji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy spędzili z nami czwartkowy wieczór!

Wystawę można oglądać do końca grudnia w Filii nr 2 w Zielonej, ul. Podleśna 38, w godzinach otwarcia biblioteki.