Zaproszenie na Koci Wieczór Bajek

Zapraszamy na kolejne spotkania Bibliotece w Zielonej!
Przed nami Koci Wieczór Bajek – terminy do Państwa dyspozycji to:

• 16 stycznia (poniedziałek)
  • 19 stycznia (czwartek)
  • 20 stycznia (piątek)
  • 23 stycznia (poniedziałek)

Wszystkie spotkania zaczynają się o 17:30. Prosimy o wybranie jednego terminu i zgłaszanie chęci uczestnictwa pod numerem telefonu: 785 502 029 lub osobiście w godzinach otwarcia biblioteki.
Ilość miejsc jest ograniczona. Uwaga: nie przyjmujemy zgłoszeń przez e-mail i sms.

Na spotkaniach będziemy prezentowali domki dla kotów, wynik pracy naszych wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej.
Zapraszamy do udziału w zbiórce karmy dla kotów wolno żyjących i bezdomnych w dzielnicy Wesoła, która jest prowadzana w naszej bibliotece!
Działanie „Domki dla kotów” finansowane jest ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu Ochotnicy Warszawscy.
Naszymi partnerami są: Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej oraz Fundacja dla Zwierząt ARGOS, która prowadzi ośrodek Koteria, oferujący bezpłatne zabiegi kastracji kotów bezdomnych i wolno żyjących.