Czytanie daje siłę! Wzmacnia, wspiera, buduje relacje. W Dniu Biblioterapii odbyły się w wesołowskiej bibliotece warsztaty dla dzieci na podstawie książki Madonny “Jabłka Pana Peabody’ego”.
Na spotkaniach rozmawialiśmy o słowach, ich działaniu w życiu, odpowiedzialności za to, co mówimy, o prawdzie i kłamstwie. O tym, jak powstaje plotka i jak ją zatrzymać.
Zbudowaliśmy wspólnie wspaniałą atmosferę, w której każdy mógł się czuć dobrze.
Dziękujemy uczniom klas trzecich i Oddziału Przygotowawczego oraz nauczycielom Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie
Polecamy:
Pre/teksty. Spotkania biblioterapeutyczne – autorski cykl spotkań-debat na granicy literatury i nauki adresowany do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego, a jednocześnie otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
Więcej o biblioterapii www.biblioterapiatow.pl (Polskie Towarzystwo Biblioterapii)