Zapraszamy na spotkanie z Anną Bolecką, które będzie świętowaniem premiery nowej, dziesiątej już powieści autorki. Spotkanie odbędzie się 24.11.2022 r. godz. 18.30 w Bibliotece Głównej (ul. 1 Praskiego Pułku 31). Podczas wieczoru autorskiego fragmenty powieści przeczyta Krzysztof Dorosz.
Warszawa dwudziestolecia międzywojennego: kawiarnie, kabarety, teatr, piękne kobiety, ale też problemy zwykłych warszawiaków. Historie bohaterek powieści inspirowane prawdziwymi zdarzeniami z życia kobiet bliskich autorce, jej prababki, babki i matki.
Czy znacie swoje rodzinne korzenie? Może i one łączą się z Warszawą, z jej kamienicami, parkami i ulicami.

Autorka zamieszkała w Starej Miłosnej, gdzie powstały dwa tomy opowieści rodzinnej: „Medalion z ametystem” i „Medalion z perłą”.