Spotkanie z Sergiuszem Sawinem18 października w Bibliotece w Zielonej odbyło się drugie spotkanie z Sergiuszem Sawinem, autorem książki „Jeszcze nie dzisiaj”.
Sergiusz Sawin jest mieszkańcem Wesołej a jego debiutancka powieść stała się bezpośrednim powodem kolejnego spotkania w naszej Bibliotece. Nie zabrakło ciekawej dyskusji o treści książki, dyskusji pogłębionej o refleksje autora na temat procesu twórczego oraz etapów powstawania książki.

Spotkanie – jak każde spotkanie wokół dobrej literatury – przerodziło się szybko w swobodną wymianę myśli, spostrzeżeń i uwag jakie towarzyszyły każdemu, kto się sięgnął po „Jeszcze nie dzisiaj” i zmierzył się z niełatwym przecież tematem, jaki Sergiusz Sawin podjął na kartach swojej powieści.

Książka – rzecz jasna – jest dostępna w naszej Bibliotece zarówno w formie papierowej jak i e-booka. Zapraszamy do lektury!