zbiórka polarów, plakat

Z radością informujemy że udało nam się pozyskać dotację na rozwój wolontariatu i pomoc dla kotów wolno żyjących i bezdomnych w ramach projektu Ochotnicy Warszawscy.

Zima to bardzo trudny okres dla zwierząt przebywających na stałe na zewnątrz. Wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 172 oraz Fundacją dla Zwierząt ARGOS będziemy tworzyć schronienia na zimę dla kotów w Wesołej i w Warszawie.

Aby udało nam się zrealizować to działanie potrzebne są ubrania, ścinki i koce polarowe. Polar szybko wysycha, w niewielkim stopniu chłonie wodę i posłuży do wyścielenia budek dla kotów.

Polary zbieramy we wszystkich Bibliotekach w Wesołej! Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie!

W podziękowaniu za włączenie się do akcji „Domki dla kotów” odbędzie się specjalny Koci Wieczór Bajek z udziałem wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 172.

Zapraszamy do udziału w zbiórce i przynoszenia polarów podczas odwiedzin w bibliotece!

Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu Ochotnicy Warszawscy.