spotkanie autorskieWe wtorkowy wieczór 28 czerwca miało miejsce spotkanie autorskie z Sergiuszem Sawinem, mieszkańcem Wesołej, który kilka miesięcy temu zadebiutował jako autor książki pt. „Jeszcze nie dzisiaj”.

Kameralna przestrzeń Biblioteki w Zielonej przy ul. Podleśnej 38, wypełniła się przybyłymi osobami a atmosfera spotkania szybko przekształciła się w niewymuszoną i bezpośrednią rozmowę o książce, tajnikach jej powstawania, o inspiracjach oraz wydawniczych przygodach. Chyba nie mogło być inaczej, Sergiusz Sawin bowiem, to postać twórcza, niebanalna i wielowymiarowa: biznesmen z dużym bagażem doświadczeń i sukcesów w dziedzinie innowacyjności, mąż, ojciec trójki dzieci, pasjonat i twórca wina oraz, rzecz jasna, literatury. Podczas spotkania była możliwość zakupu książki oraz uzyskania osobistej dedykacji od autora.

Nie wszyscy uczestnicy byli po lekturze książki, tak więc wieczór zakończył się obietnicą kolejnego spotkania, już we wrześniu, by móc porozmawiać o fabule, bohaterach, splotach akcji oraz zaskakującym i bardzo wzruszającym zakończeniu książki Sergiusza Sawina „Jeszcze nie dzisiaj”. A więc: do lektury i do zobaczenia!