warsztaty aktorskie plakat

Biblioteka Publiczna, Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Wesołej zapraszają młodzież ze szkół ponadpodstawowych na międzypokoleniowe warsztaty aktorskie.

Warsztaty to praca nad głosem, dykcją, artykulacją, oddechem i poznawanie zasad wystąpień publicznych.

Finał warsztatów to czytanie otwarte z udziałem publiczności w wybranych przestrzeniach scenicznych na terenie dzielnicy Wesoła.

Prowadzenie warsztatów i opieka merytoryczna:
Małgorzata Fus, aktorka Teatru Syrena oraz Teatru Dramatycznego w Warszawie, specjalistka dramy, doświadczona trenerka emisji głosu i wystąpień publicznych, wykładowczyni akademicka – kierowniczka Studium Aktorskiego w Collegium Verum.

Od słowa do słowa to cykl spotkań dla młodzieży i seniorów, podczas których wspólnie wybiorą oni tekst sceniczny i będą nad nim pracować. Warsztaty zakładają uczestnictwo 9 osób z grupy młodzieży oraz 3 seniorów. Będzie to nauka wypowiedzi i interpretacji oparta na wybranych tekstach i powiązana z ćwiczeniami oraz zadaniami aktorskimi.

Gdzie:

Ośrodek Działań Twórczych «Zielona»

ul. Wilanowska 3, Warszawa Wesoła.

Kiedy:

30 marca – 8 czerwca,

każda środa, godz. 16:30 – 18:30.

Daty czytań z publicznością będą ustalane w czasie trwania warsztatów. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest pełna dostępność w ww. terminach.

Warsztaty są bezpłatne.

Decyduje kolejność zgłoszeń

oraz determinacja i chęć uczestnictwa 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej? Tel. 785 502 029

dzwoń od poniedziałku do piątku między 10-16

Projekt finansowany jest przez m.st. Warszawę.