Udało Się! Wbrew pozorom, to nie takie proste: spotkać się, usiąść razem, wsłuchać się w słowa, wspólnie coś zrobić… A nam, po raz kolejny, udało się! W ubiegły poniedziałek w Bibliotece w Zielonej odbył się plenerowy Wieczór Bajek – prawdopodobnie już ostatni w tym sezonie.

Dzięki licznie przybyłym miłośnikom kulturalnych ekscesów, udało nam się hucznie pożegnać lato i powitać jesień. Wspólnie zastanawialiśmy się nad przemijalnością i powtarzalnością pór roku, wsłuchiwaliśmy się w rytm jesiennych wierszy oraz tworzyliśmy piękne prace plastyczne. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom!

Wszystkich zainteresowanych Wieczorami Bajek w Zielonej zapraszamy do kontaktu mailowego: wieczor.bajek@gmail.com
Zachęcamy do subskrybowania kanału: Wieczór Bajek, komentowania i oceniania naszych filmów!