Bezpłatna oferta przygotowana przez instytucje Miasta st. Warszawy m.in.: domy kultury, biblioteki, czytelnie, ośrodki sportu i rekreacji, w których będzie można spędzić czas z dzieckiem, jeżeli szkoła lub przedszkole będzie zamknięte. Umożliwiamy skorzystanie z miejskich obiektów, oferujemy atrakcje z udziałem instruktorów i trenerów.

Ośrodki nie zapewniają opieki, dlatego też zapraszamy z rodzicami/opiekunami. Wyszukaj, zadzwoń i przyjdź. Zapraszamy.

Listę instytucji Miasta st. Warszawy m.in.: domy kultury, biblioteki, czytelnie, ośrodki sportu i rekreacji, w których będzie można spędzić czas z dzieckiem, w przypadku zamknięcia szkoły/przedszkola znajdą Państwo na stronie: www.edukacja.um.warszawa.pl