Cichutki Wieczór Bajek w Bibliotece w Zielonej

Data

25 maj 2026

Czas

17:00 - 18:00

Lokalizacja

Filia w Zielonej
Podleśna 38

📖🌙 Cichutki Wieczór Bajek w Bibliotece w Zielonej

Zapraszamy na wyjątkowe, pełne spokoju spotkanie z opowieścią 🤍

To kameralny wieczór, podczas którego najmłodsi – w atmosferze ciszy, wyciszenia i bliskości – wyruszą w świat łagodnych historii pełnych ciepła, empatii i subtelnych emocji. Ciche opowieści, spokojny głos i uważne słuchanie stworzą przestrzeń sprzyjającą relaksowi, wyobraźni i poczuciu bezpieczeństwa.

Cichutki Wieczór Bajek to doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego wyciszenia, oderwania się od codziennego pośpiechu i poznania magii opowiadania w jego najdelikatniejszej formie.

📅 Terminy:
📍 25 maja – godz. 17:00 i 18:00
📍 28 maja – godz. 17:00 i 18:00

📌 Gdzie? Filia Biblioteki w Zielonej, ul. Podleśna 38, Warszawa-Wesoła

🔗 Zapisy prowadzone online



Dołącz do nas i pozwól, aby zabawa zaprowadziła Cię w świat niezapomnianych historii! 🌟

.
.
.
.
📷 Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i wykorzystanie wizerunku w formie zdjęć oraz nagrań wideo, wykonywanych na potrzeby dokumentacji oraz promocji projektu, zgodnie z jego założeniami, jak również na potrzeby promocji Biblioteki, w tym w szczególności na jej stronie internetowej, kanałach Biblioteki w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn), w mediach, etc.

🎟️ Wejściówki i punktualność
Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga może być wymagane okazanie elektronicznej wejściówki.
Jeśli nie możesz przyjść, daj nam znać lub anuluj rezerwację, żeby ktoś inny mógł skorzystać z miejsca.
Przyjdź kilka minut wcześniej – spóźnienia przeszkadzają uczestnikom i prowadzącym.
Osoby bez wejściówki mogą wejść tylko w miarę dostępnych miejsc – bezpieczeństwo i przepisy BHP ograniczają liczbę uczestników.

 Dostępność i potrzeby
Staramy się, by nasze wydarzenia były dostępne dla wszystkich.
Jeśli masz szczególne potrzeby (np. dotyczące poruszania się, słyszenia, odbioru treści), daj nam znać wcześniej – postaramy się dostosować wydarzenie lub znaleźć rozwiązanie.

💬 Podziel się wrażeniami
Jeśli podoba Ci się to, co robimy, powiedz o tym innym!
📱 Udostępnij wydarzenie, oznacz nas w relacji lub zostaw komentarz na Facebooku / Instagramie.
To naprawdę pomaga nam docierać do nowych osób i rozwijać ofertę biblioteki.

Kategoria

Organizator

Biblioteka Publiczna w dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
Biblioteka Publiczna w dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Inni Organizatorzy