
Noc Kupały z Biblioteką w Wesołej
Ciepło ognia, zapach lasu i magia letniej nocy… Taka była Noc Kupały z Biblioteką w Wesołej! Zdobienie naczyń i wypał w technice raku – spektakl

Ciepło ognia, zapach lasu i magia letniej nocy… Taka była Noc Kupały z Biblioteką w Wesołej! Zdobienie naczyń i wypał w technice raku – spektakl

Biblioteka w Wesołej – tu dzieje się przyszłość lokalnej społeczności. Takie wnioski przynosi nam badanie naszej lokalnej społeczności, którego wyniki zaprezentowaliśmy dzisiaj na spotkaniu.

Pierwsze koty za płoty Pierwszy koncert w bibliotece za nami Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i zainteresowanie, @ragnar.iceland zabrał nas tego wieczora w niezwykłą muzyczną podróż

Drodzy Czytelnicy, w dniu 28 stycznia wszystkie nasze placówki będą czynne od godziny 13:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Szukamy osoby do pracy w naszej filii w Starej Miłosnej. To biblioteka, która działa blisko lokalnej społeczności, a wkrótce będzie funkcjonowała w nowej przestrzeni Kulturoteki.

Uwaga, Czytelnicy! Ważna zmiana w naszej bibliotece w Wesołej! Z radością informujemy, że 19 lutego nasza biblioteka przechodzi ostatecznie na nowy system biblioteczny SOWA.