Zapraszamy na kolejną plenerową sesję Wieczoru Bajek w poniedziałek, 5 lipca o godz. 17:30.
Z powodu nietypowego charakteru poniedziałkowego spotkania obowiązują zapisy! Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa pod numerem telefonu: 785 502 029.
Spotkanie ma charakter warsztatowy i mamy ograniczoną ilość zestawów do prac dla dzieci.

Podczas Wieczoru Bajek będą wspierać nas wolontariusze. Spotkanie odbywa się w ramach projektu partnerskiego Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy i Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Spotkanie wolontariuszy w Ośrodku Działań Twórczych „Zielona”
Warsztaty w przedszkolach

W czasie nadchodzących wakacji planowane są kolejne plenerowe Wieczory Bajek. Chętnych zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, na Facebooku i na Instagramie. Aby otrzymać powiadomienie o następnym spotkaniu napiszcie do nas: wieczor.bajek@gmail.com

Działanie jest realizowane w ramach programu partnerstw instytucji na rzecz rozwoju wolontariatu, finansowanego ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu Ochotnicy Warszwscy.