Malarka stoi obok sztalug. Uśmiecha się. Jest ubrana w zieloną sukienkę.

25 stycznia w Bibliotece w Zielonej odbył się wernisaż wystawy malarstwa Joanny Kacprzak.

Artystka zaprezentowała obrazy wykonane w technice olejnej. Tematyka obrazów jest bardzo różnorodna, na wystawie można zobaczyć zarówno pejzaże, martwą naturę jak i portrety. Jej twórczość bywa często inspirowana sztuką dawnych mistrzów (Leonardo da Vinci, Duffield, Van Gogh).

Joanna Kacprzak opowiedziała nam o swojej pasji, o inspiracjach i początkach drogi twórczej. Malować zaczęła po zakończeniu pracy zawodowej, a swój talent rozwija pod okiem mgr sztuki Marii Surawskiej w Pracowni Surreal.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom obecnym na wernisażu, a zwłaszcza Burmistrzowi Dzielnicy Wesoła Marianowi Mahorowi, Księdzu Prałatowi Krzysztofowi Cylińskiemu, proboszczowi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie oraz Pani Marii Surawskiej z Pracowni Surreal.

Wystawę można oglądać do 21 marca 2024 r. w Filii nr 2 w Zielonej (ul. Podleśna 38), w godzinach otwarcia biblioteki.