Przedstawiamy wyniki Konkursu dla moli książkowych „50 książek na 50-lecie Wesołej”!

Laureaci konkursu w kategorii 3-16 lat:

1.  Araszkiewicz Wera
  2. Jankowska Maja
  3. Junczyk Julian
  4. Kalicka Ida
  5. Kwiatkowska Martyna
  6. Sękal Anna
  7. Stępień Maciej
  8. Wróblewski Janusz
  9. Zalewski Szymon
  10. Zychowicz Liwia

Laureaci konkursu w kategorii powyżej 16 lat:

1. Borkowska-Macikowska Ewa
  2. Byczkowska Natalia
  3. Cierzniewska-Skweres Malina
  4. Gawałkiewicz Joanna
  5. Grom Teresa
  6. Jabłońska-Rychlik Lidia
  7. Lis Małogorzata
  8. Mantorska Joanna
  9. Sobieszuk Joanna
  10. Szor Angelika

Konkurs trwał od 18.02.2019 r. do 28.02.2020 r. Laureaci konkursu zostali wyłonieni w drodze losowania dn. 16 czerwca 2020 roku. W konkursie wzięło udział 66 osób. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują nagrody. Można je odebrać w Bibliotece Głównej, ul. ul. 1 Praskiego Pułku WP 31.

Nagrody:

1. Bon podarunkowy do EMPiK o wartości 100 zł oraz książka “W dwa lata dookoła świata: 1926-1938”, aut.: Dorota i Dariusz Grochalowie – laureaci z kategorii 3-16lat
  2. Bon podarunkowy do EMPiK o wartości 100 zł oraz książka “Wesoła: przyroda – dziedzictwo – współczesność”, aut.: Adam Ciećwierz, Dorota Wrońska, Paweł Ajdacki – laureaci z kategorii powyżej 16 lat
  3. Bon podarunkowy do EMPiK o wartości 25 zł – pozostali uczestnicy

Komisja:

Agnieszka Grażyna Jeż-Kaflik

Elżbieta Daniłowicz

Danuta Polakiewicz

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki Głównej!

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Jeż-Kaflik oraz wolontariuszom z Biblioteki w Zielonej: Kalinie i Jeremiemu za udział w losowaniu nagród!

Protokół Komisji Konkursu dla moli książkowych – 50 książek na 50-lecie Wesołej

Regulamin Konkursu dla moli książkowych – 50 książek na 50-lecie Wesołej