Biblioteka w Zielonej zaprasza na wernisaż wystawy “Galeria portretów leśnych”. Wystawa jest prezentacją prac Małgorzaty Lewandowskiej-Zych, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych. Wernisaż odbędzie się 6 marca 2020 roku, o godz. 18:30 w Filii nr 2 w Zielonej, ul. Podleśna 38. Wystawę będzie można oglądać od 6 marca w godzinach otwarcia placówki, w wypożyczalni dla dzieci. Wstęp wolny!

O artystce:

Absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie, po kilku latach pracy w reklamie zamieniła stanowisko Art Director’a na pełny etat mamy dwóch ancymonów. W domowej pracowni, przy kuchennym stole, gdzieś między naleśnikami a rosołem projektuje, rysuje i klei ze skrawków tkanin różne obrazki. Swoje prace prezentuje na stronie: fb.com/malimu.toys