Biblioteka w Zielonej zaprasza wszystkich miłośników gry w szachy na spotkanie w czwartek 12 grudnia! Oferta jest przeznaczona dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci potrafiących grać w szachy. Spotkania odbywać się będą cyklicznie w czwartki, w godz. 16:00-18.00.
Serdecznie zapraszamy zarówno zaawansowanych jak i początkujących adeptów królewskiej gry. Podczas spotkań będziemy rozgrywać partie towarzyskie pomiędzy uczestnikami (nie są to zajęcia z instruktorem).
Ze względu na ograniczoną ilość kompletów szachowych prosimy o przyniesienie własnych zestawów.
Zapisy pod numerem telefonu: 785 502 029, e-mail: wesola.f2@bibliotekawesola.pl lub osobiście w bibliotece: Filia Nr 2 Zielona, ul. Podleśna 38. Wstęp wolny!