W podróż zabieramy ciekawą książkę, dobrą płytę a w ostateczności kolekcję filmów. Robert Stolarczyk zabiera swoje obrazy. Trzeba dodać, że jego prace nie tylko podróżują, ale są również fotografowane w niezwykłych miejscach. Robert Stolarczyk – absolwent Wydziału Malarstwa i Rysunku ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – zechciał pokazać swoje dzieła w naszej Bibliotece. 17 października odbyło się uroczyste otwarcie wystawy. Artysta opowiedział o swoim nietypowym pomyśle na podróżowanie nie tylko z rodziną, ale również z tym, co jest mu bardzo bliskie, czyli ze swoją sztuką. Na wernisaż licznie przybyli przyjaciele i mieszkańcy nie tylko naszej dzielnicy. Dziękujemy za wspaniały wieczór!