14 października w porcie w Zielonej zacumowały statki pirackie z całej okolicy! Było ich naprawdę wiele, co widać na fotografiach. Młodzi Piraci przybyli na spotkanie z Maleńkim Piratem z książki Alicii Acosty. Pirat który był tak mały że wiatr porywał go przy najlżejszym podmuchu udowodnił wszystkim że bycie maleńkim czasami pomaga i że naprawdę wielkie rzeczy mogą mieć różne kształty i rozmiary, bardzo duże lub całkiem małe.

Zapraszamy na Wieczory Bajek Czytanych w poniedziałek i wtorek o godzinie 17:00. Na obu spotkaniach będziemy realizować ten sam temat więc wystarczy przyjść na jedno z nich. Zapisy pod numerem telefonu: 785 502 029, e-mail: wesola.f2@bibliotekawesola.pl lub osobiście w bibliotece. Wciąż są miejsca na wtorkowy Wieczór Bajek Czytanych – 29 października 2019 o godz. 17:00!