Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz Warszawa Wesoła 2019 organizowany jest w Tygodniu Bibliotek (8-15 Maja) i w tym roku będzie przebiegał pod hasłem #BIBLIOTEKA. Impreza została również wpisana w Dzielnicowe Obchody 50-lecia nadania Wesołej praw miejskich. Trasa tegorocznego rajdu będzie przebiegała przez naszą dzielnicę ukazując jej niezwykłe walory przyrodnicze. Startujemy spod nowo-otwartej filii bibliotecznej w Zielonej przy ulicy Podleśnej 38. Meta rajdu to plac OSP w Wesołej (ul. 1 Praskiego Pułku 31) gdzie nasza Biblioteka Główna ma swoją siedzibę. Na mecie przewidujemy poczęstunek dla wszystkich uczestników rajdu. Dla dzieci zostaną zorganizowane gry i zabawy i oczywiście nie może zabraknąć bookcrossingu. Imprezę zakończymy – jak co roku – pamiątkowym zdjęciem naszych rowerzystów i miłośników książek.

Regulamin rajdu rowerowego: Odjazdowy Bibliotekarz – Warszawa Wesoła 2019