Wakacyjny Wieczór Bajek, plakat.

Serdecznie zapraszamy na Wakacyjny Wieczór Bajek!
Spotykamy się w najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, o godzinie 17:30 w Bibliotece w Zielonej. Impreza będzie plenerowa, przy bocznym wejściu do naszej Biblioteki ale jak zawsze prosimy o wcześniejsze telefoniczne zapisy. Pozwoli nam to lepiej przygotować się na długo wyczekiwane spotkanie z najmłodszymi Czytelnikami. Zapisy pod numerem 785 502 029.

Na spotkaniu będziemy odkrywać morskie głębiny, mamy więc i kolejną prośbę o przygotowanie ubrań na zmianę, gdyż zwiedzając dno oceanu, jest duża szansa na przemoczenie skarpet, butów a nawet koszulek :))) A może po prostu – jak pogoda dopisze – przyjdziecie w kąpielowych strojach…?

Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej, w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin spotkania może ulec zmianie.