Wieczór Bajek jako cykliczna impreza wraca na dobre do Filii Nr 2 Biblioteki w Wesołej przy ul. Podleśnej 38.
Ostatnie spotkanie – czy raczej trzy jego odsłony 4, 7, 8 kwietnia – to nieustające pasmo dobrej zabawy przez świetną naukę. Tym razem było świątecznie, wiosennie i bardzo… jajecznie. Uczyliśmy obchodzić się z innymi jak z jajkiem, poznawaliśmy warunki konieczne do powstania życia – na przykładzie jajka. Najmłodsi uczestnicy mieli też niepowtarzalną możliwość wyklucia się z… jajka jako kura, kogut, kaczka, gąska, tudzież inny drób, wedle upodobań i temperamentu.
Emocji było co niemiara ale nie zabrakło też słowa, gdyż wspólnie czytaliśmy „Bajkę o kurczaku, który nie był kurczakiem” Wandy Chotomskiej.
Kolejny Wieczór Bajek już wkrótce. Chcesz dostawać powiadomienia o nadchodzących spotkaniach? Napisz do nas: wieczor.bajek@gmail.com

Zachęcamy do subskrybowania kanału Biblioteka Wesoła!