Paweł czyta książkę Barbary Supeł "Babcia".Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu „Wieczór Bajek w Bibliotece – tym razem dedykowany wszystkim Babciom i Dziadkom! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Zielona Sowa prezentujemy przepiękną książkę Barbary Supeł z ilustracjami Sary Olszewskiej pt. „Babcia. Dla wszystkich Dziadków natomiast, czytany jest klasyczny już wiersz Marii Konopnickiej: „Dziadek przyjdzie. Pokazujemy też jak wykonać przestrzenną laurkę z motywem przebiśniegów dla wszystkich ukochanych Dziadków i cudownych Babć.

Ogromne podziękowania dla Pani Barbary Supeł oraz Wydawnictwa Zielona Sowa!

Zdjęcia własnoręcznie wykonanych prezentów dla Babć oraz Dziadków można przesyłać na nasz e-mail: wieczor.bajek@gmail.com
Pojawią się w następnym odcinku Wieczoru Bajek Czytanych! Będziemy je publikować na stronie internetowej biblioteki, na Facebooku
i na Instagramie.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze!