Plakat konkursu na najlepszą recenzję książki "Namaluj mi" autorstwa Marcina Michała Wysockiego.

Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą recenzję książki „Namaluj mi”, autorstwa Marcina Michała Wysockiego.

Uczestnicy konkursu mogą przesyłać swoje prace drogą mailową na adres: qes@qesagency.pl do 28 lutego 2022 roku.

Książka znajduje się w zbiorach Biblioteki Głównej oraz na platformie Legimi.

Kody Legimi można otrzymać w Bibliotece Głównej: tel. 22 773 40 08, e-mail: wesola@bibliotekawesola.pl

Regulamin korzystania z e-booków Legimi w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy

Nagrodą w konkursie jest Tablet z funkcją czytnika e-book Wi-Fi, 7 cali, pdf, ePub, Adobe DRM, z możliwością czytania w nocy + pakiet 633 książek (ebook, wgranych do urządzenia).