W maju tego roku minęło 100 lat od powstania Wydawnictwa Nasza Księgarnia, które od tego roku ma swoją siedzibę w Wesołej. Wydawnictwo przekazało w darze wesołowskim bibliotekom 100 tytułów nowości, które wzbogaciły nasze zbiory. Podarowane książki to literatura dla dzieci i młodzieży, dostępne są one w trzech naszych placówkach: Bibliotece Głównej, Filii w Starej Miłosnej i Filii w Zielonej. Można je odnaleźć wśród nowości w naszym katalogu! Zapraszamy do wypożyczania i rezerwowania!

Z okazji 100-lecia swojego istnienia Wydawnictwo Nasza Księgarnia organizuje wiele ciekawych konkursów. Regularnie pojawiają się na stronie internetowej wydawnictwa i na Facebooku. Polecamy!

Dziękujemy w imieniu Bibliotekarzy i Czytelników! Gratulujemy wspaniałego jubileuszu i nowej siedziby! Witamy w Wesołej:)