Z powodu bardzo wysokiej frekwencji na Wieczorach Bajek zdecydowaliśmy się zorganizować dwa spotkania w tygodniu. Kolejne Wieczory Bajek odbędą się w przyszły poniedziałek i wtorek o godz. 17:00. Zapisy pod numerem telefonu: 785 502 029, e-mail: wesola.f2@bibliotekawesola.pl lub osobiście w bibliotece. Dziękujemy za tak liczny udział w naszych spotkaniach!
Szanowni Czytelnicy, W Starej Miłosnej trwają prace mające na celu osuszenie i odgrzybienie pomieszczeń po zalaniu placówki. W związku z tym nastąpiło przesunięcie terminu otwarcia biblioteki. Do 26 października biblioteka będzie nieczynna. Filia nr 1 w Starej Miłosnej zostanie otwarta 28 października 2019 roku. Terminy zwrotu książek przypadające w dniach: 8-26 października uległy przesunięciu.
Nowy budynek Filii nr 2 w Zielonej otrzymał nominację w Konkursie o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii: Najlepszy budynek użyteczności publicznej. Realizacja, która zbierze najwięcej głosów dostanie Nagrodę Mieszkańców. Głosować można na stronie internetowej: http://www.um.warszawa.pl/nagrodaarchitektoniczna/index.php Zapraszamy!
14 października w porcie w Zielonej zacumowały statki pirackie z całej okolicy! Było ich naprawdę wiele, co widać na fotografiach. Młodzi Piraci przybyli na spotkanie z Maleńkim Piratem z książki Alicii Acosty. Pirat który był tak mały że wiatr porywał go przy najlżejszym podmuchu udowodnił wszystkim że bycie maleńkim czasami pomaga i że naprawdę wielkie…